
In verschillende samenstellingen kwamen 23 dames bijeen, een enkeling alleen voor koffie en een aantal kwam gezellig lunchen. De meeste dames maakten de wandeling door Wageningen. Twee vrouwen namen in het centrum de bus, de meesten liepen ook de Wageningse berg op naar het restaurant. Acht dames van de wandelgroep liepen na de lunch een stuk naar het Renkums Beekdal en vervolgens terug naar het Forum. Twee VWI-sters liepen door de Eng terug naar het Forum.
De VWI-wandelgroep komt maandelijks bijeen en loopt dan op verschillende plaatsen in Nederland, zo rond de 16-22 km. Meestal wordt er ergens in het midden van het land gelopen.
Tijdens de jubileumdag hebben we 's ochtends verzameld en koffie gedronken in het Forum op de Wageningen Campus.

Onderweg werd de tip gegeven voor een interessant boek: Kunstroute / Artwork tour Wageningen Campus, o.a. verkrijgbaar bij de bibliotheek van Wageningen.



In het Arboretum gaf oud-VWI-voorzitter Jelleke de Nooy uitleg over de heksenherdenkingsplaats, voor iedere omgebrachte heks (85% vrouwen) is daar een stok geplaatst met indien mogelijk de naam erop.Ook speelt er op dit moment het toneelstuk de Heks van Almen. Zie voor meer info en speeltijden: www.theatermakersachterhoek.nl.
Tijdens de lunch bleek dat de VWI-wandelinggroep is opgericht toen Sandrina Sangers in het bestuur zat. De groep kreeg ooit een eigen mailinglijst en tegenwoordig is er een Signal-groep.
De deelnemers kregen alleen een katoenentas met de opdruk "VWI Wandelgroep 25 jaar".


