Maandag direct na het symposium hebben alle deelnemers een evaluatie ontvangen. Van ongeveer de helft van het aantal deelnemers kregen we reactie. De meerderheid geeft het symposium een gemiddeld tot goed. Ongetwijfeld heeft dat te maken met de verrassende lezing van Erica Meyer-Franklin alias Pauline van Antwerpen. Niet iedereen kon haar onthulling als verborgen spreker waarderen.
Veel waardering was er voor het Restaurant van de Toekomst, Het Forum en de organisatie. De workshops “Verhoog je gunfactor!” van Saskia Paulissen en ”Spraakmakend jezelf” van Corrie Oppeneer zijn als beste beoordeeld.
De deelnemers is gevraagd om thema’s aan te dragen voor volgend jaar. Loopbaan en ondernemerschap scoren daarbij het hoogst. Voor vrouwenthema’s loopt men minder warm, maar “zakelijk communiceren met behoud van vrouwelijkheid” of “samenwerken, grenzen stellen en goede relaties”, Gerda Verburg of een echt Wagenings onderwerp zijn ook genoemd.
Al met al ligt er voldoende uitdaging voor de Symposiumcommissie 2012 om een aansprekende dag te organiseren. Drie belangstellenden hebben zich al aangemeld. Heb jij goede ideeën, kan je goed organiseren (of wil je je daarin verder bekwamen)? Vind je het gewoon leuk om met een aantal ondernemende vrouwen iets neer te zetten? Laat het ons weten en stuur je bericht aan secretaris@vwi-netwerk.nl. In februari gaat de nieuwe commissie van start.

